Pas Kilit Sistemi

Pas Kilit Sistemi Fabrikalarda yada rezidanslarda,sitelerde,ofislerde bir çok kapı olmasından dolayı çoklu anahtar taşımaktasınız. Örneğin ; Teknik servis odası,temizlik odası,Depo kapısı gibi bir çok kapı var ve anahtarların hepsi bir birine karışmaktadır. Bunun için bütün kapıları açan Tek bir anahtar sayesinde her yeri kontrol edebiliyorsunuz. Anahtar kalabalığından Kurtuluyorsunuz. Firmamız Bir çok site, okul , fabrika, ofis kapılarını yaparak bu sistem sayesinde kafa karıştıran çoklu anahtarlardan kurtardık. Türkiye’de bu sistem pek yaygın olmadığından pek bilinmemektedir. Avrupa’da bu sistem sayesinde iş yerleri,Fabrikalar,Evler,Ofisler bu sistemi kullanmasından dolayı zamandan kazanarak işlerini kolaylaştırıyorlar.

Pas Sistem-Tek Anahtar Pirinç Asma Kilit

Pas Kilit Sistem Aynı zamanda iş yerlerinde çoklu asma kilit kullananlar için büyük kolaylık sağlamaktadır. Tek Bir anahtarla bütün asma kilitleri açmaktasınız. Örneğin ; 10 adet asma kilidiniz var ise, bunların normalde ayrı ayrı anahtarları vardır ve birbirlerini açamazlar, pas sistem yapıldığında ise, 10 adet anahtar taşımaktansa 1 adet anahtar ile bütün asma kilitleri açabilirsiniz. Bu sayede birçok asma kilidiniz için ayrı ayrı anahtarlar taşımanıza gerek kalmayacak, tek anahtarla tüm asma kilitlerinizi açabileceksiniz.

Pas Kilit Sistemi

Pas Kilit Ve Master Kilit Ne İşe Yarar ?

Pas Kilit Sistemi Tek anahtarla bütün kapıları açma işine yarar. İşyerinizin yada bir işletmenizin kaç tane kapısı var ise hepsini tek bir anahtarla açmaktasınız. Master Kilit Sisteminin farkı ise Kapılara yetki vererek hangi kapıyı kimin açmasını istiyorsanız o kapıları açıyor ve Asıl yetkili kişi ise elinde bulunan master anahtar sayesinde bütün kapıları açıyor. Pas Anahtar sadece yetkisi olan kapıyı açmaktadır. Master Anahtar ise kaç adet kapı var ise hepsini açmaktadır. Pas Kilit Ve Master Kilit farklı bir sistemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir