Master Kilit Sistemi

Master Kilit Sistemi nerelerde kullanılır ? Master anahtar ve kilit sistemi, belli bir plan dahilinde hangi anahtarların hangi kapıların kilitlerini açabileceğinin belirlendiği ve uygulandığı sistemdir. Master anahtar genellikle Fabrikalarda, Okullarda, Otellerde,Hastahanelerde, Sitelerde, Avmlerde kullanılan sistemdir. Master anahtar sayesinde giriş yapılacak yerlere yetkilendirme yapabilmektesiniz. Örneğin ; Ofisinizde 25 kapı var ve master anahtar sayesinde siz 25 kapıyı tek anahtarla açabilmektesiniz. Diğer kapıları 5 li grup şeklinde yaparsanız herkes sadece bölgesinde olan grubu açabilmaktedir.

Master Kilit Sistemi

Master Kilit Yapılan Kilit Markaları

Master Kilit Sistemi hangi kilit markalarına yapılmaktadır.? Öncelikle başta Kale Kilit, Yuma Kilit , İto Kilit, Doras Kilit, Ersa Kilit markalarına yapılmaktadır. Master sistem patentli Kilitlere’de yapılmaktadır. Mul-t-lock Kilit,Keso Kilit, Yale Kilit Gibi patentli kilitlere yapılmaktadır. Patentli Kilidin özelliği içinde çıkan güvenlik kartı sayesinde sadece yetkili kişi tarafından anahtar çoğaltılmaktadır.

Asma Kilit Master Sistem

Asma Kilit Master sistem çok anahtar kullanan firmalar hangi anahtar bu kapının yada buranın anahtarı kimde diye arama derdinden kurtarıyor. Kendi arasında grup anahtar oluşturup, birde master anahtar sayesinde hepsini açmaktadır.

Asma Kilit Master Sistem

Tek Anahtar Sistemi

Tek anahtar sistemi sayesinde hayatınıza kolaylıklar getireceksiniz. Hangi Anahtar bu kapıya ait, Anahtarlar kimde gibi sorunları çözüyoruz. Master ve Pas sistem sayesinde kilitlerinizi açmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Firmamız bu işte uzman ve profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Piyasada bu işi bir çok firma yapıyor fakat içlerinde bu işi profesyonel olarak yapan az firmalar var. Güvenilir firmalar içinde bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bir çok firmanın referanslığını yaptık. EMAAR AVM HERMES MAĞAZALARI,HİLLTOWN AVM,PİAZZA AVM,AHMET RASİM İLKOKULU, NARCİTY İLKOKULU, NİSH ADALAR SİTESİ,ADATEPE SİTESİ, GEBZE FARBA Otomotiv A.Ş Gibi bir çok büyük firmanın master ve pas sistemlerini yaptık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir