Master Kilit Sistemi Nedir Avantajları Nelerdir

Master Kilit Sistemi

Günümüzde artık zaman çok değerli oldu. Fabrikalarda,Okullarda,Spor salonlarında,Avm’lerde ve daha bir çok yerde anahtar çokluğundan dolayı hangi anahtar nereyi açıyor yada o anda anahtar başka birisinde oluyor ve işler aksıyor. Bunun için master kilit sistemi yetkilendirmiş olduğunuz anahtarlar yetkili kişilerde oluyor. Master Anahtar sayesinde tek anahtarla her yeri açabilmektesiniz. Bu sayede işinizde aksamamış oluyor.

Master Kilit Avantajları

 Tomarla anahtar taşımaktan kurtulacaksınız.

İşyerinizde belli bir yerin anahtarının bulunamama krizi yaşanmayacak.

Patentli ürünlerde anahtarların kopyası sizden izinsiz çıkartılamayacak. 

Anahtarınızı (hatta anahtarlarınızın tümünü) kaybetseniz dahi emniyet kartınızla yeniden anahtar yaptırmanız mümkün olacak.

Şüphelendiğiniz durumlarda (mesela işten ayrılan birinin anahtarını iade etmemesi gibi durumlarda) kilitlerinizin şifresini değiştirtebileceksiniz. 

 

 

Pas Kilit Sistemi

Pas Kilit Sistemi Fabrikalarda yada rezidanslarda,sitelerde,ofislerde bir çok kapı olmasından dolayı çoklu anahtar taşımaktasınız. Örneğin ; Teknik servis odası,temizlik odası,Depo kapısı gibi bir çok kapı var ve anahtarların hepsi bir birine karışmaktadır. Bunun için bütün kapıları açan Tek bir anahtar sayesinde her yeri kontrol edebiliyorsunuz. Anahtar kalabalığından Kurtuluyorsunuz. Firmamız Bir çok site, okul , fabrika, ofis kapılarını yaparak bu sistem sayesinde kafa karıştıran çoklu anahtarlardan kurtardık. Türkiye’de bu sistem pek yaygın olmadığından pek bilinmemektedir. Avrupa’da bu sistem sayesinde iş yerleri,Fabrikalar,Evler,Ofisler bu sistemi kullanmasından dolayı zamandan kazanarak işlerini kolaylaştırıyorlar.

Pas Sistem-Tek Anahtar Pirinç Asma Kilit

Pas Kilit Sistem Aynı zamanda iş yerlerinde çoklu asma kilit kullananlar için büyük kolaylık sağlamaktadır. Tek Bir anahtarla bütün asma kilitleri açmaktasınız. Örneğin ; 10 adet asma kilidiniz var ise, bunların normalde ayrı ayrı anahtarları vardır ve birbirlerini açamazlar, pas sistem yapıldığında ise, 10 adet anahtar taşımaktansa 1 adet anahtar ile bütün asma kilitleri açabilirsiniz. Bu sayede birçok asma kilidiniz için ayrı ayrı anahtarlar taşımanıza gerek kalmayacak, tek anahtarla tüm asma kilitlerinizi açabileceksiniz.

Pas Kilit Sistemi

Pas Kilit Ve Master Kilit Ne İşe Yarar ?

Pas Kilit Sistemi Tek anahtarla bütün kapıları açma işine yarar. İşyerinizin yada bir işletmenizin kaç tane kapısı var ise hepsini tek bir anahtarla açmaktasınız. Master Kilit Sisteminin farkı ise Kapılara yetki vererek hangi kapıyı kimin açmasını istiyorsanız o kapıları açıyor ve Asıl yetkili kişi ise elinde bulunan master anahtar sayesinde bütün kapıları açıyor. Pas Anahtar sadece yetkisi olan kapıyı açmaktadır. Master Anahtar ise kaç adet kapı var ise hepsini açmaktadır. Pas Kilit Ve Master Kilit farklı bir sistemdir.

Master Kilit Sistemi

Master Kilit Sistemi nerelerde kullanılır ? Master anahtar ve kilit sistemi, belli bir plan dahilinde hangi anahtarların hangi kapıların kilitlerini açabileceğinin belirlendiği ve uygulandığı sistemdir. Master anahtar genellikle Fabrikalarda, Okullarda, Otellerde,Hastahanelerde, Sitelerde, Avmlerde kullanılan sistemdir. Master anahtar sayesinde giriş yapılacak yerlere yetkilendirme yapabilmektesiniz. Örneğin ; Ofisinizde 25 kapı var ve master anahtar sayesinde siz 25 kapıyı tek anahtarla açabilmektesiniz. Diğer kapıları 5 li grup şeklinde yaparsanız herkes sadece bölgesinde olan grubu açabilmaktedir.

Master Kilit Sistemi

Master Kilit Yapılan Kilit Markaları

Master Kilit Sistemi hangi kilit markalarına yapılmaktadır.? Öncelikle başta Kale Kilit, Yuma Kilit , İto Kilit, Doras Kilit, Ersa Kilit markalarına yapılmaktadır. Master sistem patentli Kilitlere’de yapılmaktadır. Mul-t-lock Kilit,Keso Kilit, Yale Kilit Gibi patentli kilitlere yapılmaktadır. Patentli Kilidin özelliği içinde çıkan güvenlik kartı sayesinde sadece yetkili kişi tarafından anahtar çoğaltılmaktadır.

Asma Kilit Master Sistem

Asma Kilit Master sistem çok anahtar kullanan firmalar hangi anahtar bu kapının yada buranın anahtarı kimde diye arama derdinden kurtarıyor. Kendi arasında grup anahtar oluşturup, birde master anahtar sayesinde hepsini açmaktadır.

Asma Kilit Master Sistem

Tek Anahtar Sistemi

Tek anahtar sistemi sayesinde hayatınıza kolaylıklar getireceksiniz. Hangi Anahtar bu kapıya ait, Anahtarlar kimde gibi sorunları çözüyoruz. Master ve Pas sistem sayesinde kilitlerinizi açmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Firmamız bu işte uzman ve profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Piyasada bu işi bir çok firma yapıyor fakat içlerinde bu işi profesyonel olarak yapan az firmalar var. Güvenilir firmalar içinde bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bir çok firmanın referanslığını yaptık. EMAAR AVM HERMES MAĞAZALARI,HİLLTOWN AVM,PİAZZA AVM,AHMET RASİM İLKOKULU, NARCİTY İLKOKULU, NİSH ADALAR SİTESİ,ADATEPE SİTESİ, GEBZE FARBA Otomotiv A.Ş Gibi bir çok büyük firmanın master ve pas sistemlerini yaptık.